Aktualności z życia firmy

  • Utworzono: wtorek, 02, grudzień 2014 12:47
  • Odsłony: 3750

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że został uruchomiony sklep on-line z gadżetami promocyjnymi i artykułami reklamowymi.  Zapraszamy na naszą stronę www.sklep.bodman.com.pl

W naszej ofercie ponad 3000 produktów promocyjnych. To popularne gadżety reklamowe znakomicie nadające się do zastosowania w masowych promocjach, jak również artykuły luksusowe, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasz artykuły reklamowe doskonale nadają się pod nadruk reklamowy -  tampodruk, grawerowanie laserem, haft reklamowy, sitodruk, termo transfer, tłoczenie i inne. Produkty z naszego katalogu dostępne są z bieżących stanów magazynowych w Polsce, dzięki czemu czas realizacji zamówienia jest bardzo krótki.
Ze względu na funkcjonalność i atrakcyjną cenę największą popularnością cieszą się m.in. artykuły piśmienne, pióra, długopisy z nadrukiem, ołówki, akcesoria, piersiówki z grawerem, zabawki antystresowe z grawerem, czapki z haftem lub nadrukiem, teczki konferencyjne z nadrukiem lub grawerem, torby podróżne i sportowe, plecaki, parasole z nadrukiem, parasole automatyczne, duże parasole golfowe, pamięci USB, smycze reklamowe, ekskluzywne wina, skrzynki do wina z efektownym grawerowanym lub wypalanym logo, akcesoria do wina z nadrukiem lub grawerem, narzędzia wielofunkcyjne, wizytowniki, pendrive, stacje pogodowe, zegary wielofunkcyjne, metalowe breloki z wygrawerowanym logo, frisbee, dmuchane piłki z nadrukiem, koce piknikowe, termosy, kubki, torby termoizolacyjne, kosze piknikowe.

Do góry

Uzywamy Cookies. bodman.com.pl | Pracownia Sitodruku wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urzadzeniu aby umozliwic bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obslugi.