Aktualności z życia firmy

piątek 24 marzec 2017

Krótka historia naszej firmy

W jaki sposób zaczynaliśmy i miejsce w którym teraz jesteśmy:

2000

Początek drogi

Początki firmy sięgają 2000 roku, kiedy to dwóch braci postanowiło zrobić sobie koszulkę z nadrukiem. Po kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu/kilkuset... próbach z różnymi farbami, odczynnikami czy technikami druku, końcowy efekt wciąż był daleki od zadowalającego. Jednak jak się okazało zdobyte wtedy doświadczenie zaprocentowało po kilku miesiącach.

2001

Nauka...

Dalej testujemy. Ręce upaprane po łokcie w plastizolu, odciski na dłoniach od rakla, wszędzie wala się farba ale... nadruki wychodzą już naprawdę przyzwoicie.  
Rozdajemy koszulki z nadrukiem na każde święto, rocznice czy inne wydarzenie w rodzinie i .... czekamy na opinie. Dostrzegamy już mankamenty nadruków na odzieży z popularnych sieciówek (krzywe nadruki, za duże nadlewki, słaba separacja kolorów itp.)

W między czasie zdobywamy kontakty do producentów odzieży promocyjnej i reklamowej, hurtowników chemii do sitodruku. Zauważamy mocne i słabe strony branży poligraficznej.

2002

Wyjście z garażu

Udało się! Powstała firma, wyszliśmy z garażu bo nie było już tam miejsca. Jest coraz więcej sprzętu; na początku nie był najwyższej klasy ale pozwalał nam zrobić w miarę profesjonalnie nadruk na T-shircie. Wynajmujemy nasze pierwsze 100m2.

Mamy pierwszą karuzelę, tunel, myjkę i naświetlarkę - dzięki temu możemy zrobić dziennie 50 sztuk koszulek z nadrukiem w jednym kolorze - jesteśmy szczęśliwi bo robimy to co lubimy - a nasi pierwsi klienci są zadowoleni.

2005

Rozwijamy się...

Przez te kilka lat prężnie rozwialiśmy się w dziedzinie nadruków na odzieży, po raz kolejny brakło nam miejsca i zmuszeni byliśmy się przenieść. Nasz sprzęt systematycznie był dokupywany i wymieniany na nowszy oraz bardziej precyzyjny.
Już nie pracujemy we dwóch - pojawiają się pierwsi pracownicy.

O druku sitodrukowym wiemy już prawie wszystko. Co doskonale widać po naszych klientach którzy systematycznie do nas wracają.

2008

Innowacyjne Technologie (DTG)

Jako jedni z pierwszych firm w Polsce wprowadzamy do oferty druk cyfrowy DTG na odzieży. Dzięki tej technologii możemy drukować  nadruki na koszulkach w pełnym kolorze już od jednej sztuki.

W między czasie do naszej oferty dołączyły też takie technologie jak: tampodruk, haft, termonadruk, grawer oraz sublimacja .

2013

Dziś...

Dziś posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą pracującą na najnowszym sprzęcie. Pozwala to wykonywać najbardziej precyzyjne i trwałe nadruki nie tylko na odzieży ale praktycznie na każdym przedmiocie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nawiązanym kontaktom w branży, mamy w ofercie najwyższej klasy odzież i gadżety reklamowe po bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasza drukarnia posiada własną 300m2 halę produkcyjną wyposażoną w dwie karuzele sitodrukowe (automatyczną i ręczną), ciemnie do naświetleń, trzy drukarki DTG, tamponiarki, plotery tnące, hafciarki, piece do wygrzewania kubków i wiele innych sprzętów potrzebnych do druku.

Jakie plany na przyszłość? Oczywiście w dalszym ciągu wymieniać będziemy park maszynowy - na nowszy i bardziej innowacyjny.
W planach na najbliższe lata mamy wybudowanie własnego wielkopowierzchniowego magazynu do utrzymywania dużych "stoków"  z odzieżą i gadżetami reklamowymi.

 

 

Do góry

Uzywamy Cookies. bodman.com.pl | Pracownia Sitodruku wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urzadzeniu aby umozliwic bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obslugi.