Techniki druku

Znakowanie laserem...technologia z przyszłości

ImageGrawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca wiązkę laserową. Sterowana komputerowo wiązka promieni laserowych precyzyjnie usuwa materiał z powierzchni grawerowanego przedmiotu. Grawer laserowy charakteryzuje się eleganckim i estetycznym wyglądem, jest znacznie trwalszy od innych metod znakowania, nie ulega zniszczeniu pod wpływem środków chemicznych. Grawer laserowy może zostać umieszczony na przedmiotach wykonanych z różnego rodzaju materiałów. Image Posiadamy lasery typu YAG i CO2, które pozwalają na wykonanie graweru na takich materiałach jak: metal, drewno, szkło, skóra, karton, tworzywa sztuczne, laminaty grawerskie i guma stemplarska. Obecnie najpopularniejszym gadżetem firmowym stał się metalowy długopis z grawerem. Wysokiej jakości długopis połączony ze znakowaniem grawerem laserowym a przy tym w bardzo korzystnej cenie stał się ulubieńcem klientów. W naszej ofercie znajdują długopisy reklamowe z grawerem, który zapewnia wysoką jakość tekstu lub grafiki. Są trwałe, estetyczne i co niezwykle ważne w wypadku gadżetów reklamowych chętnie brane przez klientów. jak wiadomo długopis przydaje się zawsze, a gdy posiada nasz grawer stanowi doskonałą reklamę firmy.

Zalety grawerowania laserowego:

  •  Precyzja

Ze względu na komputerowe sterowanie wiązką laserową możliwe jest wykonanie nawet najbardziej finezyjnych logotypów na znakowanych artykułach.

  • Powtarzalność logotypów

Laser gwarantuje, że cała partia przeznaczonych do znakowania artykułów będzie miała identyczny logotyp.

  • Trwałość

Grawerowanie polega na usuwaniu zewnętrznej warstwy znakowanego produktu, dzięki temu wykonany logotyp nie jest wypukły, a tym samym staje się odporny na ścieranie.

  • Czystość wykonania

Grawerowanie laserowe nie wymaga bezpośredniego kontaktu ze znakowanym przedmiotem.

  • Szybkość znakowania

Lasery charakteryzują się wysoką wydajnością. Dzięki temu możliwe jest znakowanie dużych ilości artykułów w krótkim czasie.

Do góry

Uzywamy Cookies. bodman.com.pl | Pracownia Sitodruku wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urzadzeniu aby umozliwic bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obslugi.