DODATKI ODZIEŻOWE

Twoja wisienka na torcie

Dodatki odzieżowe -Wisienka na torcie...

Dodatki odzieżowe są bardzo ważnym elementem odzieży zarówno z uwagi na funkcjonalność, jak i estetykę. Przez lata zmian w modzie i popularności różnych trendów modowych nadal znakiem rozpoznawczym spodni jeansowych jest skórka z logo producenta. W dalszym ciągu klasyczne marynarki zapinane są na guziki, a kaptury w bluzach sportowych wiązane są na sznurek krawiecki. Każdy element odzieży bezwarunkowo zawiera też etykiety informujące m.in. o jego marce czy rozmiarze produktu.

Jesteśmy producentem metek i wszywek odzieżowych według projektu klienta.

W naszej ofercie znajdują się bardzo popularne metki żakardowe, ekonomiczne metki satynowe czy drukowane metki odzieżowe. Na życzenie klienta projektujemy i aplikujemy metki w gotowy produkt.

Miejsce aplikacji metek zależy wyłącznie od decyzji klienta, wszyć lub wydrukować możemy na każdej części odzieży zarówno na karczku jak również na ramieniu czy rękawie.

Nie stosujemy nakładów minimalnych. Możemy wykonać metkowanie już przy zamówieniu jednej sztuki !

BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych
BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych

Etykiety kartonowe tzw. przywieszki. W naszej ofercie papier , o różnej gramaturze (90-300g/m2) i rodzajach wykończenia.

Produkowane są z najwyższej jakości celulozy w procesie warstwowego nakładania włókien. Charakteryzują się wysoką sztywnością oraz odpornością na żółknięcie i starzenie się materiału.

Kartony mogą być dowolnie zdobione – złoceniem, srebrzeniem, lakierowaniem, hologramem i pozostałymi technikami uszlachetniania druku. Zadruk w pełnej kolorystyce – z dwóch lub z jednej strony.

Naszywki haftowane inaczej emblematy lub patch’e to dodatki odzieżowe które doskonale sprawdzają się przy zdobieniu odzieży.

Są to naszywki wykonane w technice haftu komputerowego, na podstawie uprzednio opracowanego wzoru.
Naszywki wykonujemy na filcu (bogaty wybór kolorów), drelichu, codurze oraz materiale syntetycznym.

Istnieje możliwość podszycia naszywek rzepem lub podklejania termoklejem w celu późniejszego przyprasowania.

BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych

Chcesz złożyć zamówienie?

Nie wiesz co wybrać?

Kontaktując się z nami nie musisz być specjalistą w dziedzinie znakowania i nadruku. Nasi wyszkoleni pracownicy chętnie wysłuchają Twoich pytań, rozwieją wątpliwości i doradzą wybór najlepszej metody znakowania. Ponad 16 lat doświadczenia pozwala nam dobrać odpowiednią technikę do Twojego projektu, abyś mógł cieszyć się fantastycznym produktem w najlepszej jakości.

Przewiń do góry