KARIERA

Oferty pracy w BODMAN

Dołącz do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy

Do naszego działu sprzedaży poszukujemy osoby prężnej, zaangażowanej, gotowej na nowe wyzwania. Dołącz do naszego teamu!

Informacje:

  • Rodzaj stanowiska: Cały etat
  • Lokalizacja: Ryglicka 21B 33-170 Tuchów

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • Sprzedaż i obsługa klienta w biurze handlowym
  • Fachowe doradztwo produktowe
  • Obsługa zamówień w systemie operacyjnym, składanie ofert
  • Uzgadnianie warunków i terminów realizacji dostaw do klientów
  • Rozstrzyganie reklamacji

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta – mile widziane w branży reklamowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziane
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Znajomości technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta
  • Umiejętności komunikacyjnych i dobrej organizacji pracy
  • Biegłej obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Zaangażowania w realizacji zadań
  • gotowość do pracy stacjonarnej na pełen etat.

Co możesz zyskać dołączając do naszego teamu?:

  • Pracę w dużej, nowocześnie zorganizowanej firmie o ugruntowanej pozycji lidera
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w innowacyjnej branży i na rozwojowym rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę jednozmianową w godzinach 7-15 w systemie poniedziałek – piątek
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych do organizacji i biznesu
  • Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia z wynagrodzeniem zawsze na czas

Do naszego działu marketingu i reklamy poszukujemy osoby prężnej, zaangażowanej, gotowej na nowe wyzwania. Dołącz do naszego teamu!

Informacje:

  • Bieżące wsparcie działań handlowych (realizowanie jasno sprecyzowanych celów, cold calling, budowanie bazy i generowanie Lead’ów)
  • Wsparcie działań z zakresu marketingu i PR
  • Współpraca z partnerami i klientami
  • Wsparcie procesu ofertowania
  • Organizacja spotkań oraz podróży służbowych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu
  • Dbanie o spójny wizerunek firmy, tworzenie materiałów marketingowych w tym: dokumentów, prezentacji, komunikatów, materiałów promocyjnych
  • Analiza działań własnych oraz monitoring mediów, również działań konkurencji
  • Obsługa firmowych mediów społecznościowych

  • min. 2 – letnie praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi Google Analytics, Adobe Photoshop, mediów społecznościowych i narzędzi do marketingu e-mailowego
  • Łatwość komunikowania się przez telefon
  • Prawo jazdy kat. B

Would you like to place an order?

Don't know what to choose?

When contacting us, you don't need to be a specialist in marking and printing. Our trained staff will be happy to listen to your questions, clear your doubts and advise you on the best method of marking. With over 16 years of experience, we can select the right technique for your project so you can enjoy a fantastic product in the best quality.

Scroll up