BLOG

  • Blog
  • Wpisy
  • Haft na koszuli – eleganckie koszule promocyjne i reklamowe.

Haft na koszuli – eleganckie koszule promocyjne i reklamowe.

Haft na koszuli korporacyjnej i firmowej

Jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu, ośrodka turystycznego? W twojej firmie klienci mają bezpośredni kontakt z pracownikami? A może wizerunek Twoich pracowników jest dla Ciebie najważniejszy, chcesz aby wyglądali profesjonalnie i wzbudzali zaufanie? Dziś przedstawimy Ci możliwość wykonania znakowania eleganckich produktów poprzez haft na koszuli.

Haft na koszulach dla pracowników. Obowiązek czy fanaberia?

W przeciwieństwie do odzieży BHP takiej jak spodnie, koszulki czy buty robocze do pracowników, eleganckie koszule dla personelu kupowane są najczęściej jako odzież opcjonalna. A to właśnie ten typ odzieży jest najbardziej reprezentacyjny i buduje największe zaufanie do firmy, marki, brandu oraz do pracownika.

Eleganckie, schludne oraz jednolite koszule na których wyhaftowany jest logotyp firmy zwiększa postrzeganie każdego przedsiębiorstwa jako profesjonalnego i godnego zaufania. Haft na koszulach nie musi być duży i rzucający się w oczy, powinien być raczej subtelny i dopasowany wielkościowo do miejsca znakowania. Można umieścić go na rękawie, piersi czy nawet kołnierzyku.

Koszule z haftem. Na co zwracać uwagę przy wyborze

Dobre jakościowo koszule na których wykonany jest profesjonalny haft komputerowy w dzisiejszych czasach nie kosztują już majątku. Eleganckie, firmowe stroje to wydatek kilkudziesięciu złotych, wydatek, który jest jedną z lepszych inwestycji budujących pozytywne skojarzenia z firmą.

Jeżeli chcesz kupić koszule z haftem zastanów się w pierwszej kolejności nad kolorem samej odzieży. Czy ma to być klasyczna biała, czy może elegancka błękitna. Wybór kolorów jest naprawdę ogromny. W drugim etapie potrzebna będzie decyzja odnośnie długości rękawów. Koszule z krótkim rękawem są bardziej praktyczne na lato, natomiast te z długim rękawem sprawdzą się doskonale w chłodniejszych, np. klimatyzowanych pomieszczeniach. Fason i krój koszul z haftem firmowym również nie jest bez znaczenia.. Dostępne są tu opcje takie jak slim fit, regular czy casual.

Haft na koszuli firmowej. Przede wszystkim trwałość i estetyka

Bezapelacyjnie haft komputerowy jest najbardziej prestiżowym sposobem zdobienia tekstyliów, przez co doskonale nadaje się do brandowania odzieży korporacyjnej. Wyhaftowane logo prezentuje się elegancko, efektownie i profesjonalnie. Jest również odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz pranie w wysokich temperaturach. Nasza zaprzyjaźniona firma beautifulthings , która wykonuje dla nas przeszycia próbne tzw. sample róznych produktów pisze że oznakowane koszule haftem komputerowym nie strzępią się, nie farbują, nie rozciągają oraz nie tracą swojego fasonu. Ze względu na bardzo dobry stosunek jakości do ceny polecamy odzież korporacyjną takich producentów jak: Russel lub Kustom Kit.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Chcesz złożyć zamówienie?

Nie wiesz co wybrać?

Kontaktując się z nami nie musisz być specjalistą w dziedzinie znakowania i nadruku. Nasi wyszkoleni pracownicy chętnie wysłuchają Twoich pytań, rozwieją wątpliwości i doradzą wybór najlepszej metody znakowania. Ponad 16 lat doświadczenia pozwala nam dobrać odpowiednią technikę do Twojego projektu, abyś mógł cieszyć się fantastycznym produktem w najlepszej jakości.

Przewiń do góry