KARIERA

Oferty pracy w BODMAN

Dołącz do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy

Do naszego działu sprzedaży poszukujemy osoby prężnej, zaangażowanej, gotowej na nowe wyzwania. Dołącz do naszego teamu!

Informacje:

  • Rodzaj stanowiska: Cały etat
  • Lokalizacja: Ryglicka 21B 33-170 Tuchów

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • Sprzedaż i obsługa klienta w biurze handlowym
  • Fachowe doradztwo produktowe
  • Obsługa zamówień w systemie operacyjnym, składanie ofert
  • Uzgadnianie warunków i terminów realizacji dostaw do klientów
  • Rozstrzyganie reklamacji

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta – mile widziane w branży reklamowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziane
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Znajomości technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta
  • Umiejętności komunikacyjnych i dobrej organizacji pracy
  • Biegłej obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Zaangażowania w realizacji zadań
  • gotowość do pracy stacjonarnej na pełen etat.

Co możesz zyskać dołączając do naszego teamu?:

  • Pracę w dużej, nowocześnie zorganizowanej firmie o ugruntowanej pozycji lidera
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w innowacyjnej branży i na rozwojowym rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę jednozmianową w godzinach 7-15 w systemie poniedziałek – piątek
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych do organizacji i biznesu
  • Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia z wynagrodzeniem zawsze na czas

Do naszego działu marketingu i reklamy poszukujemy osoby prężnej, zaangażowanej, gotowej na nowe wyzwania. Dołącz do naszego teamu!

Informacje:

  • Bieżące wsparcie działań handlowych (realizowanie jasno sprecyzowanych celów, cold calling, budowanie bazy i generowanie Lead’ów)
  • Wsparcie działań z zakresu marketingu i PR
  • Współpraca z partnerami i klientami
  • Wsparcie procesu ofertowania
  • Organizacja spotkań oraz podróży służbowych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu
  • Dbanie o spójny wizerunek firmy, tworzenie materiałów marketingowych w tym: dokumentów, prezentacji, komunikatów, materiałów promocyjnych
  • Analiza działań własnych oraz monitoring mediów, również działań konkurencji
  • Obsługa firmowych mediów społecznościowych

  • min. 2 – letnie praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi Google Analytics, Adobe Photoshop, mediów społecznościowych i narzędzi do marketingu e-mailowego
  • Łatwość komunikowania się przez telefon
  • Prawo jazdy kat. B

Chcesz złożyć zamówienie?

Nie wiesz co wybrać?

Kontaktując się z nami nie musisz być specjalistą w dziedzinie znakowania i nadruku. Nasi wyszkoleni pracownicy chętnie wysłuchają Twoich pytań, rozwieją wątpliwości i doradzą wybór najlepszej metody znakowania. Ponad 16 lat doświadczenia pozwala nam dobrać odpowiednią technikę do Twojego projektu, abyś mógł cieszyć się fantastycznym produktem w najlepszej jakości.

Przewiń do góry