METKI ODZIEŻOWE

Dodatek który zmienia wszystko

Metki odzieżowe

Jesteśmy producentem metek i wszywek odzieżowych według projektu klienta. W naszej ofercie znajdują się bardzo popularne metki żakardowe, ekonomiczne metki satynowe czy drukowane metki odzieżowe. Na życzenie klienta projektujemy i aplikujemy metki w gotowy produkt. Miejsce aplikacji metek zależy wyłącznie od decyzji klienta, wszyć lub wydrukować możemy na każdej części odzieży zarówno na karczku jak również na ramieniu czy rękawie. 

Metki są nieodłącznym elementem wszystkich ubrań, dlatego tak ważna jest estetyka wykonania nie tylko odzieży ale także dodatków takich jak metki odzieżowe. Nadruk i metka muszą ze sobą współgrać tworząc jedną wizerunkową całość. Znak firmowy umieszczony na metce odzieżowej podnosi prestiż odzieży.

ŻAKARDOWE METKI DO ODZIEŻY

Metki żakardowe najpopularniejsze metki do zdobienia odzieży. 

Metki produkowane techniką tkacką są jednymi z najbardziej trwałych dodatków odzieżowych, dobrze zaprojektowane pod względem estetycznym stają się eleganckim dodatkiem do odzieży, który podnosi rozpoznawalność marki. 

Metki żakardowe projektujemy i wykonujemy w oparciu o grafikę przesłaną przez klienta. W naszej ofercie znajdują się różne konfekcje wszywek (zaprasowane na pół, zaprasowane końce, wieszak, okładka itp. )

W większości przypadków, choć nie jest to regułą, metki żakardowe wszywane są na karczku po wewnętrznej stronie odzieży.

BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych

SUBLIMACYJNE METKI DO ODZIEŻY

Metki sublimacyjne to metki na których nadruk drukowany jest metodą sublimacji, a więc możliwe jest wydrukowanie projektów wielokolorowych zawierających gradient lub przejścia tonalne.

Metki projektujemy i wszywamy na życzenie klienta w oparciu o grafikę dostarczoną do naszej firmy.

Metki sublimacyjne nie wymagają specjalnego procesu przygotowania, a wiec termin wykonania jest nieporównywanie krótszy niż metek żakardowych. 

Metki satynowe charakteryzują się tym że nadruk jest niewyczuwalny w dotyku.

BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych

DRUKOWANE METKI DO ODZIEŻY

Metki nanoszone bezpośrednio na materiał. 

Metki drukowane transferowe wykonujemy metodą sitodruku transferowego, a więc grafika najpierw drukowana jest na nośniku pośrednim a później transferowana jest na gotowy materiał. 

Metki drukowane można aplikować zarówno w materiały bawełniane jak i sztuczne takie jak poliestry. Są gładkie w dotyku więc nie wpływają na komfort noszenia odzieży.

Metki transferowe można wykonać w dowolnej wielkości a jedynym ograniczeniem jest tu tylko miejsce na odzieży na którym mają się znaleźć.

BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych

Chcesz złożyć zamówienie?

Nie wiesz co wybrać?

Kontaktując się z nami nie musisz być specjalistą w dziedzinie znakowania i nadruku. Nasi wyszkoleni pracownicy chętnie wysłuchają Twoich pytań, rozwieją wątpliwości i doradzą wybór najlepszej metody znakowania. Ponad 16 lat doświadczenia pozwala nam dobrać odpowiednią technikę do Twojego projektu, abyś mógł cieszyć się fantastycznym produktem w najlepszej jakości.

Przewiń do góry