BLOG

  • Blog
  • Wpisy
  • Nadruki na koszulki. Czy ta moda nigdy nie przeminie?

Nadruki na koszulki. Czy ta moda nigdy nie przeminie?

Nadruki na koszulki sitodruk minionki

Nadruki na koszulki: zabawne, nietuzinkowe, oryginalne, z przytupem, szokujące, no i oczywiście śmieszne. Zbliża się jakaś impreza, jakaś okazja żeby zrobić komuś prezent? Nie masz pomysłu na niespodziankę? Upominek musi być wyjątkowy, niezwykły, osobliwy i niecodzienny? Żaden problem! Wydaje się że najlepszym rozwiązaniem będzie koszulka z nadrukiem.

Czy nadruki na koszulki nie są passé?

Od wielu sezonów najpopularniejsze T-shirty to te z napisami, wzorami oraz ze śmiesznymi obrazkami. Moda na nie panuje od lat i nic nie zapowiada aby w najbliższym czasie miało się cos w tym temacie coś zmienić. Koszulki z nadrukami są nie tylko elementem garderoby ale także elementem kultury czy wręcz modowym gadżetem. Na rynku rok do roku pojawiają się nowe marki które prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych, ciekawszych i bardziej intrygujących nadruków. Inspiracje zaczerpnięte są z naszego życia, polityki, Internetu, praktycznie z każdej dziedziny życia. Nadrukiem na koszulce może być zarówno mem z Internetu, postać z kreskówki, bohater z filmu czy śmieszny młodzieżowy slogan. Jedne wzory się bardzo szybko dezaktualizują inne są popularne od dziesięcioleci.

Jak wykonuje się koszulki z nadrukiem?

Minęły już czasy, gdy zakupione czy otrzymane koszulki z nadrukiem trzymały fason, rozmiar i kształt do pierwszego prania a później nadawały się co najwyżej tylko do mycia podłogi. Obecnie zarówno materiał z którego wykonany jest T-shirt jak i nadruk dają gwarancję, że ta część garderoby posłuży przez wiele lat.

Nadruki na koszulki wykonywane są różnymi technologiami, dopasowanymi zarówno do projektu jak i nakładu zamówienia. Stosuje się takie techniki jak sitodruk, który polecany jest do większych nakładów. Druk DTG który umożliwia wykonanie jednej koszulki bez ponoszenia dodatkowych kosztów przygotowania. Płaci się tylko za samego T-Shirta i nadruk na nim. W nadrukach gdzie występuje jednokolorowy slogan, najlepiej sprawdza się Flex. Metoda ta jest bardzo tania a zarazem wytrzymała. Alternatywą dla standardowych nadruków może być wzór naniesiony przy pomocy haftu komputerowego. Jest to co prawda jeszcze mało popularny sposób zdobienia śmiesznych koszulek czy bluz, ale jednocześnie daje gwarancję tego że prezent będzie niepowtarzalny.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Chcesz złożyć zamówienie?

Nie wiesz co wybrać?

Kontaktując się z nami nie musisz być specjalistą w dziedzinie znakowania i nadruku. Nasi wyszkoleni pracownicy chętnie wysłuchają Twoich pytań, rozwieją wątpliwości i doradzą wybór najlepszej metody znakowania. Ponad 16 lat doświadczenia pozwala nam dobrać odpowiednią technikę do Twojego projektu, abyś mógł cieszyć się fantastycznym produktem w najlepszej jakości.

Przewiń do góry