NADRUKI NA ODZIEŻY

Wszystkie metody znakowania i druku w jednym miejscu

Nadruki na odzieży

Od przeszło 16 lat działamy w branży produkcji odzieży reklamowej. Nadruki na odzieży są naszą pasją. Dysponujemy nowoczesną drukarnią tekstylną, dzięki której możemy zaoferować praktycznie każdą metodę zdobienia odzieży począwszy od najbardziej popularnych takich jak sitodrukhaft komputerowyDTG druk cyfrowy czy sublimacja kończąc na usługach typu ‘full service’, w których produkujemy w pełni spersonalizowaną odzież pod konkretne zamówienie klienta.

Nasza hurtownia odzieży reklamowej i promocyjnej dysponuje tekstyliami takich brandów jak Gildan, Fruit of the Loom, Hanes, Adler, B&C, Bella, Result i wiele innych. Dzięki wieloletniej współpracy z dystrybutorami mamy wynegocjowane bardzo korzystne warunki cenowe, dzięki czemu nasza oferta na dostawę odzieży z logo jest tak atrakcyjna cenowo i należy do najtańszych na rynku.

Jako że jesteśmy drukarnią online realizujemy zamówienia na druk na odzieży w całej Polsce m.in Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Białymstoku, Gdańsku

Techniki druku jakimi dysponujemy

SITODRUK

Sitodruk jest techniką druku posiadająca bardzo szerokie zastosowanie, polegająca na druku bezpośrednio na przedmiocie. Podstawową cechą znakowania sitodrukiem jest trwałość, druk zapewnia niesłychaną odporność na pranie, ścieranie, a także inne warunki zewnętrzne. Doskonała do druku koszulek reklamowych w wysokim nakładzie. Opłacalna już jednak przy minimalnych zamówieniach od 30 szt. tego samego wzoru. Sprawdza się przy druku koszulek firmowych, koszulek z logo, ubrań reklamowych i promocyjnych. 

Nasza baza maszynowa umożliwia druk do 20.000 sztuk koszulek dziennie.

BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych
BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych

HAFT KOMPUTEROWY

Haft komputerowy to najbardziej trwała metoda zdobienia odzieży . Tworzy się go za pomocą maszyn hafciarskich sterowanych komputerowo. Najbardziej ekskluzywna metoda znakowania w naszej ofercie. Możliwość uzyskania różnych efektów dzięki zastosowaniu nici metalizowanych lub fluorescencyjnych 

Aplikacje i logotypy wykonane przy użyciu haftu komputerowego sprawdzają się świetnie na odzieży która przeznaczona jest do intensywnego użytkowania np odzieży roboczej, ponieważ jest to bardzo trwała i wytrzymała technika. Można go bez obaw prasować orazprać w wysokich temperaturach co właśnie przy odzieży roboczej ma kluczowe znaczenie.

SUBLIMACJA

Sublimacja to prosta i wydajna technika wykonywania wysokiej jakości nadruków, która polega na wtapianiu barwnika w poliestrowe włókna koszulki lub w ceramikę pokrytą poliestrem przy użyciu specjalistycznej prasy. Druk sublimacyjny nie ma ograniczeń odnośnie ilości kolorów druku i nakładu (możliwy już od 1 sztuki)

Druk sublimacyjny zaliczany jest do techniki druku termotransferowego. Niezbędnym czynnikiem tego procesu jest bowiem wysoka temperatura, która umożliwia sublimacje, czyli przejście z ciała stałego w stan gazowy barwnika. Barwnik taki znajdując się w stanie lotnym wnika w strukturę przedmiotu zabarwiając jego powierzchnie.

BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych
BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych

DRUK CYFROWY DTG

Druk cyfrowy DTG to najpopularniejsza metoda zdobienia pojedynczych sztuk odzieży. Druk DTG to bardzo wysoka precyzja druku i brak ograniczeń odnośnie ilości kolorów użytych w projekcie. Grafika drukowana jest bezpośrednio na materiał farbami wodnymi posiadającymi certyfikat bezpieczeństwa tzw Eko Paszport Oeko-Tex. Kolory nadruku są żywe i intensywne a równocześnie nadruki są odporne na blakniecie, spieranie czy uszkodzenia mechaniczne.

Do druku cyfrowego DTG używamy przemysłowych drukarek ‘Brother GTX o maksymalnym polu zadruku 40 x 50 cm. Nadruki wykonywane są w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi, co daje niespotykaną dotąd jakość gotowych wydruków.

TAMPODRUK

Tampodruk to metoda druku tamponowego polega na nakładaniu farby drukarskiej na znakowany materiał za pomocą silikonowego stempla zwanego tamponem. Tampodruk bardzo przypomina popularne pieczątki. Farba zabierana jest jednak przez tampon z wcześniej wytrawionej stalowej płyty, następnie tampon uderza w znakowany element pozostawiając trwały nadruk. Tampodruk ma zastosowanie w znakowaniu gadżetów reklamowych.

Ze względu naprostotę techniki tampodruku możliwe jest znakowanie dużej ilości artykułów reklamowych w krótkim czasie, co znacznie zmniejsza czas realizacji zamówień. 

BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych
BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych

GRAWER LASEROWY

Grawer laserowy to metoda znakowania wykorzystująca wiązkę laserową. Sterowana komputerowo wiązka promieni laserowych precyzyjnie usuwa materiał z powierzchni grawerowanego przedmiotu lub wypala bezpośrednio w metalu wzór. Znakowanie laserowe charakteryzuje się eleganckim i estetycznym wyglądem, technika ta jest znacznie trwalsza od innych metod znakowania, nie ulega zniszczeniu pod wpływem środków chemicznych.

Grawerowanie laserowe to bardzo ceniona metoda znakowania i  personalizacji wszelkiego rodzaju przedmiotów. Chyba każdy kojarzy statuetki sportowe z wygrawerowanym napisem, lub długopisy firmowe na których logo zostało umieszczone właśnie tym sposobem. 

TERMOTRANSFER

Termotransfer to inaczej sitodruk transferowy to bardzo zbliżona metoda znakowania do sitodruku bezpośredniego. Różnica polega na tym, że w przypadku sitodruku transferowego wydruki wykonujemy na papierze silikonowym lub folii, następnie na taki wydruk nakładany jest klej, na koniec całość suszona i utwardzana jest w tunelu grzewczym. Po takim utrwaleniu nadruki, gotowe są do aplikacji w różnego typu materiał.

Termotransfer to technika, która doskonale sprawdza się przy znakowaniu produktów reklamowych i promocyjnych, w których jeden logotyp powielany jest na kilkunastu różnych przedmiotach. Stosując druk termotransferowy możemy znacząco ograniczyć koszty przygotowania do druku, takie jak np. koszty wykonania matryc dla każdego produktu z osobna.

BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych
BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych

FOLIA FLEX FLOCK

FLEX / FLOCK to jedna z najbardziej trwałych metod tworzenia nadruków, polegająca na wycięciu wzoru z pokrytej klejem folii, a następnie wgrzaniu jej w materiał za pomocą prasy termo-transferowej. Technika ta pozwala wykonać nadruki odblaskowe, metaliczne oraz bardzo gładkie, a także uzyskiwać efekt wypukłości oraz 3D. Najczęściej używa się jej do ozdabiania nadruków oraz personalizacji odzieży (nazwiska, numery).

 Technika ta pozwala wykonać nadruki odblaskowe, metaliczne oraz bardzo gładkie, a także uzyskiwać efekt wypukłości oraz 3D. 
Termonadruk opłacalny jest nawet przy niskich nakładach, gdyż nie ma potrzeby przygotowywania matryc.

Druk na odzieży powierzonej

Oferujemy usługę druku na odzieży powierzonej przez klienta. W przypadku zamówienia takiej usługi należy dostarczyć odzież : koszulki, bluzy, T-Shirty, kurtki, koszulki Polo, spodnie do siedziby naszej firmy, wcześniej kontaktując się z naszym działem handlowym, poprzez formularz kontaktowy.

Nasi doradcy dobiorą odpowiednią technikę do otrzymanego asortymentu i przedstawią Państwu szczegółową kalkulację. W przypadku usługi nadruku na odzieży powierzonej należy brać pod uwagę możliwe uszkodzenie 1-2% partii asortymentu i zamawiać więcej o taką procentową wartość.

Druk na odzieży z naszej oferty

W naszej ofercie posiadamy kilka tysięcy pozycji takich marek jak GILDAN, B&C, Fruit of the Loom, Hanes, Bella, Stedman, Adler, Sol’s i wiele innych. Zamawiając w BODMAN nadruki na odzieży z naszej oferty nasi doradcy wybiorą dla Państwa najlepszą opcję zarówno pod względem ceny jak i jakości. 

Chcesz złożyć zamówienie?

Nie wiesz co wybrać?

Kontaktując się z nami nie musisz być specjalistą w dziedzinie znakowania i nadruku. Nasi wyszkoleni pracownicy chętnie wysłuchają Twoich pytań, rozwieją wątpliwości i doradzą wybór najlepszej metody znakowania. Ponad 16 lat doświadczenia pozwala nam dobrać odpowiednią technikę do Twojego projektu, abyś mógł cieszyć się fantastycznym produktem w najlepszej jakości.

Przewiń do góry