PAKOWANIE

Pakowanie i konfekcjonowanie produktów

Pakowanie jednostkowe odzieży

Doskonale wiemy jak ważne jest prawidłowe zapakowanie produktu, który trafia w ręce klienta. Dlatego oferujemy usługę pakowania jednostkowego odzieży. Każda pojedyncza sztuka czy to koszulki, bluzy, koszuli Polo czy innego towaru może zostać profesjonalnie poskładana i automatycznie zapakowana w opakowanie foliowe z naniesionym rozmiarem produktu.

Dzięki automatycznym maszynom pakującym jesteśmy w stanie realizować w bardzo krótkim czasie usługę pakowania jednostkowego w woreczki foliowe zapobiegające nie tylko brudzeniu towaru, ale także powodujące że materiał jest mniej podatny na zagniecenia powstałe w transporcie.

Realizujemy zamówienia na pakowanie jednostkowe odzieży, w opakowania foliowe, kartonowe a także bawełniane.

Wraz z pakowaniem jednostkowym doskonale sprawdza się zamówienie personalizowanych dodatków odzieżowych takich jak zawieszki kartonowe, metki satynowe, metki żakardowe czy naszywki haftowane.

Świadczymy usługę pakowania jednostkowego niezależnie od nakładu zamówienia. Nieważne czy zlecenie jest na jedną sztukę czy na klika tysięcy.

BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych

Konfekcjonowanie odzieży

W firmie BODMAN zawsze dbamy o estetykę i jakość wykonania, dlatego wszystkie nasze produkty które wysyłane są do Państwa są starannie zapakowane i poskładane. Jest to niby oczywista oczywistość,  jednak nie raz zdarzało się że klienci którzy wcześniej mieli kontakt z innymi firmami skarżyli się na jakość dostawy, a towar wyjmowany z opakowań musiał być ponownie prasowany.

Dysponujemy profesjonalnymi automatami do składania i pakowania odzieży, przez co towar który otrzymujecie od nas zawsze jest nienagannie złożony i zapakowany. Przywiązujemy ogromną wagę nie tylko do estetyki i wyglądu finalnego produktu ale także do prawidłowego zabezpieczenia i opisania przesyłki. 

Realizujemy zamówienia na pakowanie jednostkowe odzieży, w opakowania foliowe, kartonowe a także bawełniane.

Na każdym woreczku naniesiona zostaje etykieta z rozmiarem asortymentu. Świadczymy usługi personalizacji opakowania poprzez naniesienie na woreczku indywidulanych danych na przykład imienia i nazwiska pracownika, dla którego dany produkt jest przeznaczony.

BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych

Oferujemy możliwość konfekcjonowania zamówionej odzieży zgodnie z rozmiarami lub innymi wytycznymi klienta. Wiele osób zastanawia się teraz czym tak dokładnie jest konfekcjonowanie towarów. Otóż jest to nic innego jak porcjowanie i pakowanie produktów w zestawy, które zostaną dostarczone pod wskazany adres. Bardzo często zdarza się że jedno duże zamówienie, aby ograniczyć koszty dystrybucji klienta, rozbijane jest na mniejsze przesyłki a te wysyłane są już do odbiorców końcowych.

Chcesz złożyć zamówienie?

Nie wiesz co wybrać?

Kontaktując się z nami nie musisz być specjalistą w dziedzinie znakowania i nadruku. Nasi wyszkoleni pracownicy chętnie wysłuchają Twoich pytań, rozwieją wątpliwości i doradzą wybór najlepszej metody znakowania. Ponad 16 lat doświadczenia pozwala nam dobrać odpowiednią technikę do Twojego projektu, abyś mógł cieszyć się fantastycznym produktem w najlepszej jakości.

Przewiń do góry