POLITYKA JAKOŚCI

Ponad 20 000 szt nadruków dziennie - najszybsza sitodrukarnia w Polsce

Nieustannie dążymy do doskonałości

Naszą misję najlepiej oddaje przyjęte motto:  „Nieustanne dążenie do doskonałości„. 

W działaniach firmy kierujemy się zawsze dążeniem do pełnej satysfakcji klientów.  W realizacji bieżących zleceń, w ciągłym udoskonalaniu, rozwoju oraz planach na przyszłość, świadczenie usług najwyższej jakości jest dla nas najważniejsze i stoi na pierwszym miejscu. 

Stale kontrolujmy jakość naszych produktów i usług na każdym etapie realizacji zamówień. Począwszy od wyboru materiałów i technik druku po samą realizację i dostawę zamówienia. Wszystkie maszyny używane w naszej firmie są stale serwisowane, sprawdzane i kalibrowane, gdyż tylko takie podejście daje gwarancję długiej i bezproblemowej eksploatacji. Nasz profesjonalnie przeszkolony personel stale podnosi swoje kompetencje. Polityka jakości BODMAN obejmuje też nieustanne doskonalenie i poszerzanie oferty, tak aby stale być na pierwszym miejscu w naszej branży.  

Najwyższa jakość

BODMAN = KAIZEN - nieustanny pęd do doskonałości w każdym elemencie

Cel, który stoi przed nami ― Pomagać w realizacji życiowego potencjału

Na początku był pomysł, jak to zrobić lepiej, szybciej i taniej ale z czasem – jak wszystkie wielkie idee – przerodził się w pasję.

 • W każdym wyzwaniu dostrzegamy okazję.
 • Nieustannie dążymy do doskonałości – dla naszych klientów, dla firmy i całego świata. 

Nasze podstawowe wartości

Najlepszy zespół zwycięża
Wyjątkowe talenty mają zapewniony sukces w dynamicznej, zorientowanej na wyniki kulturze organizacyjnej firmy BODMAN. Pracownicy są w centrum naszego systemu wartości.

 • Cenimy naszych pracowników i ich niepowtarzalny wkład, inwestujemy w ich rozwój.
 • Wkładamy mnóstwo pasji w rekrutację, rozwój i utrzymanie najbardziej utalentowanego i różnorodnego zespołu, jaki tylko możemy stworzyć.
 • Codziennie wystawiamy do gry nasz najbardziej uzdolniony, otwarty na współpracę, zaangażowany skład. 

Klient mówi, my słuchamy
Wysłuchać naszych klientów – to jedno z naszych najważniejszych zadań.

 • Nieustannie staramy się uzyskać wgląd w potrzeby klientów, niezależnie od tego, czy są wyrażane otwarcie, czy nie.
 • Klient jest zawsze w centrum naszej uwagi, dzięki czemu możemy tworzyć innowacyjne produkty, precyzyjnie odpowiadające na te potrzeby.
 • Pragniemy, by wszystkie nasze działania i produkty wnosiły do codziennego życia nowe wartości, dając naszym klientom zadowolenie przewyższające ich oczekiwania.

Naszą filozofią życiową jest Kaizen
Dzięki Kaizen, inaczej ciągłemu dążeniu do doskonałości, możemy na potrzeby klientów odpowiadać działaniami, których efektem jest większe dobro.

 • Klienci stawiają nam wyzwania, my sami również wiele od siebie wymagamy na drodze ciągłego doskonalenia. Wysoko podnosimy poprzeczkę dla siebie i innych.
 • Nasza silna kultura, zakorzeniona w, pomaga nam w nieustannym dążeniu do wprowadzania wartościowych zmian na lepsze – z myślą o naszej firmie, naszych klientach, pracownikach i całym świecie.
 • Nasze dążenie do ciągłego samodoskonalenia pozwala nam wyprzedzić konkurencję, budować trwałe wartości i wywierać wpływ w skali globalnej.

Innowacje kształtują naszą przyszłość
Jedną z najważniejszych form naszego nieustannego doskonalenia są wartościowe innowacje.

 • Klienci oczekują od nas wskazywania nowych możliwości oraz kształtowania przyszłości – tworzenia innowacyjnych produktów, usług i rozwiązań, które odpowiedzą na ich najbardziej palące potrzeby.
 • Innowacyjność to cecha najsilniej wyróżniająca nas na tle konkurencji. Szukamy twórczych, nowatorskich idei, zarówno wielkich, jak i mniejszych, które udoskonalą innowacje i wniosą dodatkową wartość.
 • Życie staje się lepsze dzięki naszym pożytecznym technologiom. Pomagając klientom w realizowaniu wspaniałych planów, podnosimy jakość życia wszędzie na świecie.

Chcesz złożyć zamówienie?

Nie wiesz co wybrać?

Kontaktując się z nami nie musisz być specjalistą w dziedzinie znakowania i nadruku. Nasi wyszkoleni pracownicy chętnie wysłuchają Twoich pytań, rozwieją wątpliwości i doradzą wybór najlepszej metody znakowania. Ponad 16 lat doświadczenia pozwala nam dobrać odpowiednią technikę do Twojego projektu, abyś mógł cieszyć się fantastycznym produktem w najlepszej jakości.

Przewiń do góry