PROJEKTY NADRUKÓW

Pakowanie i konfekcjonowanie produktów

Projekt nadruku na koszulkę

Projekt nadruku na koszulkę to temat, który niewątpliwie jest jedną z najważniejszych rzeczy przy zamawianiu odzieży ze zdobieniem.  Inaczej bowiem musi wyglądać nadruk na odzieży firmowej, inaczej na odzieży roboczej a jeszcze inaczej na odzieży reklamowej czy promocyjnej. 

Jeśli chcesz wykonać koszulkę z nadrukiem np. ze zdjęciem aby podarować ją bliskiej osobie, lub po prostu nanieść jakiś literowy slogan na odzież, to nie będąc profesjonalnym grafikiem nie powinieneś mieć z tym najmniejszych problemów. W takim wypadku najprościej przesłać do nas grafikę a my zajmiemy się resztą.

Jak przygotować projekt koszulki z własnym nadrukiem?

Czy stworzenie projektu koszulki z własnym nadrukiem jest trudne? Niektórzy uważają, że tak. My myślimy coś zupełnie innego. Jest to całkiem proste pod warunkiem stosowania się do kilku naszych porad. Porad, które mają ogromny wpływ na efekt końcowy produkcji.

W pierwszej kolejności musimy wiedzieć jaką techniką będzie wykonywane znakowanie. Ma to istotny wpływ na całe przygotowanie grafiki do druku. Innego podejścia będzie wymagał druk sitodrukiem, innego druk DTG a jeszcze innego haft komputerowy.

BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych
BODMAN Print house nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych
Sitodruk

Sitodruk jest techniką, w której farba przetłaczana jest przez siatkę – szablon, a więc każdy kolor nadruku musi być naniesiony osobno na odzież.

Podczas przygotowanie takiego pliku do druku grafik odseparowuje kolory 

Wraz z pakowaniem jednostkowym doskonale sprawdza się zamówienie personalizowanych dodatków odzieżowych takich jak zawieszki kartonowe, metki satynowe, metki żakardowe czy naszywki haftowane.

Świadczymy usługę pakowania jednostkowego niezależnie od nakładu zamówienia. Nieważne czy zlecenie jest na jedną sztukę czy na klika tysięcy.

Przewiń do góry