Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności

Header image

Haft

To metoda zdobienia odzieży i znakowania materiału. Tworzy się go za pomocą maszyn hafciarskich. Jest to obecnie jedna z najtrwalszych metod zdobienia, ponieważ cechuje się wysoką jakością, odpornością na deformacje, przetarcia i spranie. Najbardziej ekskluzywna metoda znakowania w naszej ofercie, ale co za tym idzie najdroższa.
Hafty jesteśmy w stanie wykonać na bardzo szerokiej gamie materiałów - czapkach, ręcznikach, koszulkach polo, polarach, czy ręcznikach.

Podczas haftu do sterowania igłą używany jest komputer, co sprawia, że wszystkie przeszycia są wykonywane bardzo precyzyjnie. Technikę tę cechuje wysoka powtarzalność wykonywanych logotypów.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Haft komputerowy cechuje się ogromną wytrzymałością. Ściegi są trwałe, odporne na odkształcenia i utratę barwy, a także na kontakt z różnymi detergentami.
POWTARZALNOŚĆ
POWTARZALNOŚĆ
W procesie haftowania komputerowego wzór jest wielokrotnie powielany dzięki programowi, który umożliwia stworzenia identycznej aplikacji dowolną ilość razy.
SZEROKIE ZASTOSOWANIE
SZEROKIE ZASTOSOWANIE
Wykorzystując haft ozdobimy szeroką gamę produktów, od zwykłego T-shirta po skórę, polar czy filc. Dzięki odpowiednim przystawką możemy znakować produkty takie jak czapka z daszkiem czy skarpeta