Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności

Header image

Transfer FLEX / FLOCK

Folia FLEX jedna z najbardziej trwałych metod tworzenia nadruków, polegająca na wycięciu wzoru z pokrytej klejem folii, a następnie wgrzaniu jej w materiał za pomocą prasy termo-transferowej. Technika ta pozwala wykonać nadruki odblaskowe, metaliczne oraz bardzo gładkie, a także uzyskiwać efekt wypukłości oraz 3D. Najczęściej używa się jej do ozdabiania nadruków oraz personalizacji odzieży (nazwiska, numery).
Termonadruk opłacalny jest nawet przy niskich nakładach, gdyż nie ma potrzeby przygotowywania matryc.

 

FLOCK to praktycznie to samo co folia FLEX ale pokryta jest meszkiem – nadruk dający efekt zamszu. Wycięty wzór wgrzewa się w materiał pod ciśnieniem w wysokiej temperaturze. Flock może być stosowany na wszystkie rodzaje materiałów które dają sie podgrzać do około 150°C. Pozwala on na wypukły nadruk o charakterystycznym meszku i aksamitnej fakturze oraz strukturze weluru, którego jakość oraz estetyka są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi rodzajami metod znakowania odzieży reklamowej.

NUMER 9
PERSONALIZACJA
Transfer folią FLEX i FLOCK doskonale nadaje się do znakowania odzieży i innych artykułów, ponadto umożliwia personalizację, np. numerowanie odzieży sportowej. Daje doskonałe krycie i elastyczność.
NISKI NAKŁAD
NISKI NAKŁAD
Folie FLEX i FLOCK stosowane są głównie w mniejszych ilościach, dzięki czemu cena jednostkowa nadruku jest atrakcyjna. Można wykonać nadruk już od jednej sztuki.
EFEKTY SPECJALNE
EFEKTY SPECJALNE
Dostępna gama folii FLEX i FLOCK pozwala na wykonanie nadruków 3D, z efektem wypukłości, odblaskowych, brokatowych, metalicznych, gładkich, etc.