Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności

 • slide 1
 • Laser CO2

  Grawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca wiązkę laserową. Sterowana komputerowo wiązka promieni laserowych precyzyjnie usuwa materiał z powierzchni grawerowanego przedmiotu lub wypala bezpośrednio w metalu wzór. Znakowanie laserowe charakteryzuje się eleganckim i estetycznym wyglądem, technika ta jest znacznie trwalsza od innych metod znakowania, nie ulega zniszczeniu pod wpływem środków chemicznych.

  Grawerem laserowym CO2 możemy znakować wszystkie przedmioty, które nie nadają się do znakowania laserem Fiber, a są to m.in. drewno, tektura, guma, pinka PU, niektóre plastiki itp.

  WYDAJNOŚĆ
  WYDAJNOŚĆ
  Znakowanie laserowe zalicza się do najszybszych metod znakowania co wiąże się z dużą wydajnością i oszczędnościami w ramach procesu produkcyjnego.
  TRWAŁOŚĆ I PRECYZJA
  TRWAŁOŚĆ I PRECYZJA
  Dzięki wysokiej precyzji znakowania laserowego można uzyskać szczegółowe grafiki o wysokim stopniu czytelności. Znakowanie laserowe jest trwałe, odporne na ścieranie, działanie ciepła i kwasów.
  POWTARZALNOŚĆ
  POWTARZALNOŚĆ
  W procesie znakowania laserowego wzór jest wielokrotnie powielany dzięki sterowanej komputerowo wiązce promieni, co umożliwia stworzenie identycznej aplikacji dowolną ilość razy.