Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności

Header image

Laser Fiber

Grawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca wiązkę laserową. Sterowana komputerowo wiązka promieni laserowych precyzyjnie usuwa materiał z powierzchni grawerowanego przedmiotu lub wypala bezpośrednio w metalu wzór. Znakowanie laserowe charakteryzuje się eleganckim i estetycznym wyglądem, jest to technika znacznie trwalsza od innych metod znakowania, nie ulega zniszczeniu pod wpływem środków chemicznych.

Laserem Fiber możemy znakować wszystkie metalowe przedmioty, takie jak długopisy czy breloki, a ponadto, dzięki przystawce grawerującej na okrągło, możemy również wykonać znakwanie na okrągło, np. na kubkach, bidonach itp.

WYDAJNOŚĆ
WYDAJNOŚĆ
Znakowanie laserowe zalicza się do najszybszych metod znakowania co wiąże się z dużą wydajnością i oszczędnościami w ramach procesu produkcyjnego.
TRWAŁOŚĆ I PRECYZJA
TRWAŁOŚĆ I PRECYZJA
Dzięki wysokiej precyzji znakowania laserowego można uzyskać szczegółowe grafiki o wysokim stopniu czytelności. Znakowanie laserowe jest trwałe, odporne na ścieranie, działanie ciepła i kwasów.
POWTARZALNOŚĆ
POWTARZALNOŚĆ
W procesie znakowania laserowego wzór jest wielokrotnie powielany dzięki sterowanej komputerowo wiązce promieni, co umożliwia stworzenie identycznej aplikacji dowolną ilość razy.