Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności

Header image

Transfer Sitodrukowy

Sitodruk Transferowy to bardzo zbliżona metoda znakowania do sitodruku bezpośredniego. Różnica polega na tym, że w przypadku sitodruku transferowego wydruki wykonujemy na papierze silikonowym lub folii, następnie na taki wydruk nakładany jest klej, na koniec całość suszona jest w tunelu. Po takim utrwaleniu mamy nadruki, które są gotowe do wgrzania w materiał (bawełna, poliester, codura itp).

Nadruk transferowy możemy wgrzać w materiał my lub można wykonać to we własnym zakresie, jeżeli posiadają Państwo prasę termiczną.
Pojawia się pytanie po co zatem tracić czas i drukować na papierze, by później i tak wgrzewać to w materiał? Otóż sitodruk transferowy to metoda druku uzupełniająca sitodruk bezpośredni, stosujemy go tylko w przypadku gdy sitodrukiem bezpośrednim nie można wykonać znakowania, np. nadruk na gotowych plecakach, torbach, czapkach.
Oczywiście tak jak w sitodruku bezpośrednim nadruk może być wielokolorowy, farby posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, a kolory mieszane są z palety PANTONE.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Transfer sitodrukowy cechuje się wysoką jakością i trwałością na materiałach promocyjnych, dzięki czemu nadruki na tkaninie zachowują żywe barwy nawet po wielu praniach.
NISKI NAKŁAD
IM WIĘCEJ TYM TANIEJ
Transfer to technika idealna do realizowania bardzo dużych nakładów. Wraz z rosnącą liczbą nadruków gwarantuje coraz niższą cenę.
SZEROKIE ZASTOSOWANIE
SZEROKIE ZASTOSOWANIE
Transfer można zastosować na praktycznie każdym podłożu np.: bawełna, juta, filc, poliester, fizelina etc. na różnego rodzaju odzieży, artykułach promocyjnych oraz w miejscach trudno dostępnych.