Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności

Header image

Tampodruk

Metoda druku tamponowego polega na nakładaniu farby drukarskiej na znakowany materiał za pomocą silikonowego stempla zwanego tamponem. Druk ten bardzo przypomina popularne pieczątki, z tym że tutaj farba zabierana jest przez tampon z wcześniej wytrawionej stalowej płyty, następnie tampon ten uderza w znakowany element pozostawiając trwały nadruk.

 

Technika ta daje ogromne możliwości druku zwłaszcza na przedmiotach o nieregularnych kształtach, takich jak: długopisy, ołówki, wypukłe lub wklęsłe płaszczyzny na gadżetach reklamowych. Bardzo istotnym czynnikiem w druku tamponowym jest odpowiedni dobór farby do znakowanego przedmiotu, dzięki któremu nadruk staje się praktycznie nieusuwalny.
Metodą to możemy znakować wszelkiego rodzaju plastiki, metale, papier, karton, drewno itp., możliwości są praktycznie nieograniczone.

 

Ze względu na prostotę techniki tampodruku możliwe jest znakowanie dużej ilości artykułów reklamowych w krótkim czasie, co znacznie zmniejsza czas realizacji zamówień. Nadruki tamponowe charakteryzują się bardzo wysoką rozdzielczością, nawet drobne napisy (wysokość czcionki ok 3mm) pozostają czytelne.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Tampodruk to niezastąpiona technika dzięki, której logotypy są bardzo wyraźne, czytelne i doskonale odwzorowują oryginalny wygląd. Metoda ta cechuje się ekstremalną odpornością na ścieranie i chemikalia.
NISKI NAKŁAD
NISKIE KOSZTY
Tampodruk to jedna z najbardziej opłacalnych możliwości nadruku,zarówno w przypadku zleceń nisko jak i wysokonakładowych, umożliwia wykonanie zleceń wielkonakładowych w bardzo krótkim czasie.
SZEROKIE ZASTOSOWANIE
SZEROKIE ZASTOSOWANIE
Tampodruk jest na tyle uniwersalny, że umożliwia nadruk praktycznie na każdej powierzchni: wklęsłej, wypukłej, zakrzywionej. Możemy go stosować do druku na wszelkich materiałach reklamowych tj. długopisy, breloki, zapalniczki, ołówki etc.